enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
16,7509
EURO
17,5330
ALTIN
964,89
BIST
2.442,01
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Antalya
Açık
37°C
Antalya
37°C
Açık
Cumartesi Açık
36°C
Pazar Açık
35°C
Pazartesi Açık
35°C
Salı Açık
34°C
Öz Bizim Temizlik Şirketi
A1 Teknoloji / Redpos Yazılım Ltd.Şti.

Antalya’da düzenlenen Avrupa Büyükler Eskrim Şampiyonası’nın ilk gün müsabakaları tamamlandı

Antalya’da düzenlenen Avrupa Büyükler Eskrim Şampiyonası’nın ilk gün müsabakaları tamamlandı.

Uluslararası Eskrim Federasyonu (FIE) ve Avrupa Eskrim Konfederasyonu (EFC) tarafından Antalya Spor Salonu’nda düzenlenen şampiyonada 37 ülkeden 437 sporcu mücadele ediyor.

Milli takım şampiyonaya, 12 kadın, 12 erkek sporcu ve 6 takım ile katılıyor.

Şampiyonanın ilk gününde kadınlar flöre ve erkekler kılıç kategorilerinde dereceye giren sporcular belli oldu.

Kadınlar flörede Alman Leonie Ebert altın, İtalyan Arianna Errigo gümüş, Fransız Ysaora Thibus ve İtalyan Alice Volpi bronz madalya kazandı.

Erkekler kılıç kategorisinde ise Gürcü sporcu Sandro Bazadze Avrupa şampiyonu oldu, İtalyan Luca Curatoli gümüş, Fransız Eliott Bibi ve Bolade Apithy bronz madalyanın sahibi oldu.

Organizasyonun ilk gününde kadınlar flöre ve erkekler kılıçta 8 milli sporcu mücadele etti. Kadınlar flörede tablo-16’da organizasyona veda eden milli sporcu İrem Karamete 9’uncu, Alisa İsbir 42’nci, Firuze Ayşen Güneş 54’üncü, Almıla Birçe Durukan 59. oldu.

Erkekler kılıç kategorisinde ise Enver Yıldırım 14’üncü, Tolga Aslan 42’nci, Muhammed Anasız 46. ve Kerem Çağlayan şampiyonayı 47. sırada tamamladı.

Şampiyona, yarın kadınlar epe ve erkekler flöre kategorileri ile devam edecek.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.