ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Aksu Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Toplantısı

Aksu Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Toplantısı
Yayınlama: 02.05.2024
4
A+
A-

Aksu Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı İsa Yıldırım başkanlığında gerçekleştirildi.

Meclis toplantısında, gündem maddelerine geçilmeden önce grup sözcüleri önemli gün ve haftalara değindi. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, 14 Mayıs Eczacılar Günü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı gibi önemli günlere değinen grup sözcüleri her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü nedeniyle şehit ve gazi anneleri başta olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı. Şırnak’ta askeri aracın devrilmesi sonucu şehit olan Antalyalı Jandarma Astsubay Çavuş Mustafa Şen başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışında şehit düşen güvenlik güçlerinin rahmetle anıldığı meclis toplantısında konuşan Başkan Yıldırım şunları söyledi;

“Öncelikle Antalyalı şehidimiz başta olmak üzere bu topraklar için canlarını hiç çekinmeden feda eden şehitlerimizi rahmetle anıyor, aileleri ve yakınlarına sabırlar diliyoruz. Bizler bu topraklar için şehit düşen hiçbir canımızı unutmadık unutmayacağız. Belediyemizi 153.112.982, 47 TL borçla devraldık. Devlet malını koruyarak şehitlerimize layık olmaya çalışacağız. Biz bu borcu çalışarak, hizmet üreterek kısa sürede bitireceğimize inanıyoruz. Tünektepe Teleferik Tesisinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden vatandaşımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, halkın iradesiyle seçilen Kepez Belediye Başkanımız Mesut Kocagöz için de adalet istiyoruz” dedi.

İlgili gündem maddelerinin komisyonlara havale edildiği meclis toplantısında, komisyonlardan gelen gündem maddeleri ise kabul edildi.

 

 

 

 

REKLAM ALANI