ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Alanya fuarlarına katılım yarışı!

Alanya fuarlarına katılım yarışı!
Yayınlama: 31.01.2024
25
A+
A-

Sektör profesyonellerini buluşturacak Alanya’daki çifte fuar büyük ilgi çekti. Alanya Otel, Restaurant, Kafe Ekipmanları ile Ev Dışı Tüketim Fuarlarında boş yer kalmadı.  Cuma Pazarı Çok Amaçlı Fuar ve Etkinlik Merkezi’ndeki organizasyonların açılışı 5 Şubat 2024 tarihinde gerçekleşecek.

Alanya’da açılacak eş zamanlı iki fuar için sayılı günler kaldı. 05-07 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleşecek fuara sektörünün seçkin firmalarından oluşan 140 kurum, yaklaşık 500 markasıyla katılacak. Cuma Pazarı Çok Amaçlı Fuar ve Etkinlik Merkezi’ndeki etkinlik alanında boş yer kalmadı.

HEDEFİMİZİ AŞTIK

Fuar katılımcı hedefine kısa zamanda ulaştıklarına dikkati çeken Başak Fuarcılık Genel Müdürü Sedat Bozkurt, “Deneyimli ekibimiz, uzman olduğu sektörlerde iki fuarı eş zamanlı olarak düzenleyecek. Kısa zamanda katılımcı sayısına ulaştık. Aynı şekilde ziyaretçi hedefine de ulaşacağımızdan eminiz. Konaklama Sektörü Profesyonelleri, Restaurant, Pastane, Bar, Eğlence Mekanı İşletmeleri, Kamu Kurumlarının Satın Alma Yetkilileri, Kamu ve Özel Hastane Yöneticileri ve Satın Alma Yetkilileri, Askeri Birlikler Satın Alma Yetkilileri, Kamu ve Özel Üniversitelerin Satın Alma Yetkilileri, Fabrikaların Satın Alma Yetkilileri, Endüstriyel Yemek Üreticileri, Toptancılar, Şefler, F&B Yöneticileri, Proje Taahhüt Firma Yöneticileri etkinliğimize ilgi gösterecek” dedi.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Fuarlar kapsamında yeni işbirliklerinin sağlanacağını vurgulayan Bozkurt, “Çifte fuarın sinerjisile geniş ürün yelpazesi ziyaretçilerimizin beğenisine sunulacak. Birinci başlıktaki etkinliğimizde Otel Tekstili, Mobilya, Yatak, Dekorasyon Malzemeleri, Endüstriyel Mutfak ve Çamaşırhane Ekipmanları, Mutfak, Banyo Malzemeleri ve Ekipmanları, Güvenlik ve Aydınlatma Sistemleri, Buklet ve Sarf Malzeme, Bilişim Sistemleri, Kırtasiye Ürünleri, Personel Kıyafetleri, Spa, Havuz Ekipmanları, Park, Bahçe, Plaj Ekipman ve Malzemeleri, Aşçılık Malzemeleri ve Ekipmanları, Sektörel Yayınlar görücüyü çıkacak. İkinci başlıktaki organizasyonumuzda ise Bilişim Sistemleri Firmaları, Toplu Tüketime Yönelik Gıda ve İçecek Ürünleri Tedarikçileri, Pastacılık ve Çikolata Ürünleri İmalat ve Tedarikçileri, Tamamlayıcı Gıda Dışı Ürünler İmalat ve Tedarikçileri, Sarf Malzeme Tedarikçileri, Temizlik Malzemeleri ve Kimyasalları İmalat ve Tedarikçileri tanıtımlarını gerçekleştirecek” ifadelerini kullandı.

Alanya Otel, Kafe, Restorant ekipmanları Fuarı ile Alanya Ev Dışı Tüketim Ürünleri, Yiyecek ve İçecek Fuarı Cuma Pazarı Çok Amaçlı Fuar ve Etkinlik Merkezi’nde 05-07 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleşecek.

 

REKLAM ALANI