ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Antalya’nın Gururu AYŞE MELİSA BALBAY

Antalya’nın Gururu AYŞE MELİSA BALBAY
Yayınlama: 07.04.2024
13
A+
A-

Bu yıl Moldova’nın Kişinev kentinde düzenlenen uluslararası Nika-Dance Star yarışmasına Antalya’da eğitim veren Master dans,  Dans Akademisi öğrencileri  Ayşe Melisa Balbay ve Ata Uygun ,eğitmenleri Viktor Sinevych – Alyona Vlasyuk’un yüzünü kara çıkartmayarak Türkiye’nin gururu oldu.

Moldova Dans Sporları tarafından 31 Mart 2024 tarihinden  Kişinev’de düzenlenen uluslararası Nika-Dance Star yarışmasında partneri  Balbay ve Uygun ile Junior 1+2 W-Q-CH-J kategorisinde rakiplerinin önünde ipi göğüsleyerek  1’nciliği kazanan minik sporcular Antalya’nın ve okullarının gurur oldu.

Yarışmada kazandığı kupalar ve madalyalar ile yurda dönen Melisa Balbay’a Maya okulları okul Müdürü Dilek Dağyar’da spora ve sporculara gösterdiği değerin sembolü olarak bir başarı sertifikası verdi.

Antalyalı iş insanı İlker Balbay ve eşi Nataiya Balbay’ın başarıdan başarıya koşan kızları Ayşe Melisa Balbay için “ Bu yarışma için gece gündüz  ve dur durak bilmeden çalıştı. Çalışınca da başarının geleceğinin en güzel örneğini sergiledi. Önümüzdeki yıl düzenlenecek yarışma ve yarışmalarda da Türkiye’nin gurur olmak için gece gündüz çalışacak ve gelecekte Milli Takımın da gururu olacak” dedi.

REKLAM ALANI