ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Başkan Adayı Nefi Kara Piknik Yapan Vatandaşları Ziyaret Etti

Başkan Adayı Nefi Kara Piknik Yapan Vatandaşları Ziyaret Etti
Yayınlama: 11.03.2024
Düzenleme: 11.03.2024 20:30
7
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manavgat Belediye Başkan Adayı “Halkın Doktoru” Niyazi Nefi Kara ve eşi Hacer Ceyhan Kara, mesire alanları, kahvaltı yerleri ve Sorgun Boğaz Sahili’nde aileleriyle vakit geçiren vatandaşları hafta sonunda ziyaret etti.

Başkan Adayı Nefi Kara ve eşi Hacer Ceyhan Kara’ya, CHP Seçim Komitesi Başkanı Abbas Tarakçı, partililer ve meclis üyesi adayları da eşlik etti. Aileleriyle birlikte güzel havayı fırsata çeviren vatandaşlar, Başkan Adayı Nefi Kara’yı büyük bir samimiyetle karşılayarak hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Tüm çocuklarla bire bir ilgilenen Başkan Adayı Nefi Kara, çocuklarla top oynadı, onları salıncakta salladı ve ip atladı. Başkan Adayı Nefi Kara’nın tüm çocuklarla özel olarak ilgilenmesi ise neşeli anlara sahne oldu. 1 Nisan sabahı itibariyle gencinden yaşlısına herkesin mutlu bir kentte yaşayacağının sözünü veren Başkan Adayı Nefi Kara, halkın keyifli vakit geçirebileceği sosyal alanların sayısının çoğalacağını da belirtti.

Başkan Adayı Kara, “Kıymetli eşim Hacer Ceyhan Kara ile birlikte güzel havayı fırsata çeviren vatandaşlarımızı ziyaret ederek mutlu ve keyifli günler dilemek istedik. Halkımızın bizleri bağrına basması, ilgi ve samimiyetle karşılaması bizleri oldukça mutlu ediyor. 1 Nisan sabahı halkımızla birlikte göreve gelmemiz halinde tüm vatandaşlarımızın keyifli vakit geçirebileceği sosyal alanlarımızın sayısını arttıracağız. Kentimizi betona gömmeyeceğiz. “Halkçı Belediyecilik” anlayışımızda halkın yararı ve menfaati her zaman ön planda olacak. Kentimizi birlikte yöneteceğiz” dedi.

REKLAM ALANI