ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara Türsab’ı Ziyaret Etti

Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara Türsab’ı Ziyaret Etti
Yayınlama: 20.03.2024
10
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, “Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Manavgat- Side Bölge Temsil Kurulu” (TÜRSAB)’ı ziyaret etti.

Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara’nın TÜRSAB ziyaretine CHP İlçe Başkanı Oykun Başar, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediye meclis üyesi adayları ve TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uslu da katıldı. Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, turizmi 12 aya çıkaracak sosyal ve ekonomi projeleri hakkında seyahat acenteleri ile fikir alışverişinde bulundu. Sürdürülebilir ekonomi, istihdam, sektör sorunları ve 12 ay turizm gibi birçok konuda projesi olduğunu belirten Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, göreve geldikten sonra da süreç içerisinde devamlı bir araya geleceklerini vurguladı.

Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, “TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uslu ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek seyahat acentelerinin sorunlarını dinledik, göreve gelmemiz durumunda yapacağımız çalışmalardan bahsettik. 1 Nisan itibariyle 12 ay turizm, sürdürülebilir ekonomi ve istihdam gibi konulara öncelik vererek vatandaşlarımızın sorunlarını çözüme kavuşturacağız. Kent yönetimiyle alakalı hizmetlerde toplumun her kesimiyle devamlı bir arada olacağız. Nazik ağırlamaları için kendilerine teşekkür ediyorum. Gece gündüz demeden Manavgat halkının emrinde olacağım” dedi.

REKLAM ALANI