ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara Ziyaretlerine Devam Ediyor

Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara Ziyaretlerine Devam Ediyor
Yayınlama: 19.03.2024
5
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat Belediye Başkan Adayı “Halkın Doktoru” Niyazi Nefi Kara, dernek ve esnaflarla bir araya gelerek kent yönetimiyle yapacağı hizmetleri anlatmaya devam ediyor.

Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, son olarak Manavgat Kapalı Çarşı ve Balıkhane esnafı ile bir araya gelirken Manavgat Hataylılar Derneği ve Alevi Kültür Dernekleri Manavgat Şubesi’ni de ziyaret etti. Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara’nın esnaf ve dernek buluşması ziyaretine CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar, CHP Antalya Milletvekili Mustafa Erdem, CHP Seçim Komitesi Başkanı Abbas Tarakçı ve belediye meclis üyesi adayları katıldı. Kent yönetimiyle alakalı fikir alışverişinde bulunan Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, hayata geçireceği projelerle ilgili bilgi verdi, esnaf ve derneklerin isteklerini dinleyerek not aldı.

Tüm esnaf ve dernek üyeleriyle bire bir ilgilenen Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, 1 Nisan’dan itibaren Manavgat Belediyesi’ni halkın yöneteceğini vurguladı. Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, “Kent yönetimiyle alakalı yapacağımız hizmet ve projelerde her zaman önceliğimiz Manavgat halkının faydasına olacak olan çalışmalar olacak. Sizlerin istek ve ihtiyaçlarına öncelik vereceğiz. Yaşadığınız ekonomik ve sosyal sıkıntıları çok iyi biliyoruz. Halkımızın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte olan birçok projemiz var. Sizlerle birlikte el ele vereceğiz ve her zorluğun üstesinden birlikte geleceğiz. Bir kardeşiniz ve bir evladınız olarak sizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayacağım. Sözüm söz. Bu kentin her bir vatandaşı doğal bir belediye başkanı ve meclis üyesi olacak. Her zaman birlikte olacağız” dedi.

REKLAM ALANI