ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Bekir Kıvrım, Esnaf Temsilcileri İle Buluştu

Bekir Kıvrım, Esnaf Temsilcileri İle Buluştu
Yayınlama: 14.03.2024
Düzenleme: 14.03.2024 17:21
10
A+
A-

Cumhur İttifakı Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Bekir Kıvrım,seçim çalışmaları kapsamında esnaf temsilcileri bir araya geldi. Kıvrım, “Döşemealtı’mızı ve hayata geçirmek istediğimiz projelerimizi konuştuk” dedi.

Yerel seçime17 gün kala Cumhur İttifakı Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Bekir Kıvrım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Döşemealtı’nı adım adım gezen, gitmedik mahalle, çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayan Başkan Adayı Kıvrım, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere’nin daveti üzerine esnaf odası başkanlarıyla bir araya geldi. Ziyarette, Döşemealtı’nda yapılabilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

PROJELER KONUŞULDU

Türkiye yüzyılına yakışır bir Döşemealtı inşa edeceklerini söyleyen Cumhur İttifakı Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Bekir Kıvrım, “Esnafın temsilcisi oda başkanlarımızla buluştuk. Döşemealtı’mızı ve hayata geçirmek istediğimiz projelerimizi ele aldık. Döşemealtı’mızı nasıl çok daha ileriye götürebiliriz diye fikirleri alış verişinde bulunduk.  Hep söylediğimiz gibi; amacımız Döşemealtı’mızı ‘Gerçek Belediyecilik’ ile tanıştırmak. Nazik ev sahipliği için AESOB Başkanımız Adlıhan Dere’ye teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI