ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Bekir Kıvrım Şehit Ailelerini Unutmadı

Bekir Kıvrım Şehit Ailelerini Unutmadı
Yayınlama: 19.03.2024
10
A+
A-

Cumhur İttifakı Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Bekir Kıvrım, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümünde şehit ailelerini ziyaret etti. Kıvrım, “Bu toprakları bizlere vatan kılan şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

CUMHUR İttifakı Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Bekir Kıvrım, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümünde şehit ailelerini unutmadı. İlk olarak Döşemealtı Kaymakamı Nuri Özder’in katıldığı programda şehit mezarlarını ziyaret eden Kıvrım, ardından şehit aileleri ile bir araya geldi. Başkan Adayı Kıvrım’a ziyaretlerde MHP Döşemealtı İlçe Başkanı Kadir Gürcan ve Ak Parti Döşemealtı İlçe Kadın Kolları Başkanı Mehibe Ekin de eşlik etti.

ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMUYORUZ

Şehitleri ve kıymetli ailelerini hiçbir zaman unutmayacaklarını belirten Bekir Kıvrım, “Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümünde bu toprakları bizlere vatan kılan başta Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Bu vesileyle kıymetli anne ve babalarının da ellerinden öpüyorum. Bayrağına, vatanına, milletine sahip çıkan kahraman aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Şehitlerimizin aileleri bizlere emanet ve her zaman onların yanlarındayız” dedi.

 

REKLAM ALANI