ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Global Model Of The World Güzeli “Liya” Oldu

Global Model Of The World Güzeli “Liya” Oldu
Yayınlama: 09.06.2024
15
A+
A-

Rus MFD Model Ajans, tarafından  düzenlenen Global Model Of The World 2024 güzellik yarışması na katılan 30 finalist 7 Haziran akşam büyük jüri karşısında ter döktü.

30 ülkeden Türkiye’ye gelen Global Model Of The World 2024 finalistleri 1 Haziran’da girdikleri kampta aldıkları eğitim ve kültürel gezilerin ardından 7 Haziran’daki final gecesi de büyük jüri karşısına çıktı. Yarışmada ilk 5’e girmek için kıyasıya yarışan güzellerden Liya Poplikova ipi göğüsleyerek Global Model Of The World güzeli seçildi.

Final gecesinin açılış konuşmasını yapan  Global Model Of The World Güzellik Yarışması’nın Direktörü Yuliia Pavlikova, “Ben Türkiye’yi çok seviyorum. Dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan Global Model Of The World’ü Antalya’da yapmaktan çok mutluyuz, Antalya çok güzel’’ dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü.

‘‘Her organizasyonumuzda dünyanın çeşitli yerlerinden Türkiye’ye gelen yabancı güzeller, başta Antalya olmak üzere Türkiye’ye hayran kalıyor, geniş takipçi kitlelerine görüntülerle aktarıyor, ülkelerine taşıyorlar. Bu da bizi çok mutlu ediyor. Seçilecek olan birinci güzelimiz, Global Model Of The World güzeli olarak çok sayıda ülkeyi kapsayan dünya turuna başlayacak. Güzelimiz seyahatlerini Türkiye ve birçok turizm ülkesi adına gerçekleştirecek.

Her ülkenin güzeli, o ülkenin turizm elçisidir. Hem kendi ülkelerinin hem de Türkiye’nin tanıtıyorlar. Ben bu organizasyona yüreğimi koydum. Her sene üzerine kata kata yarışamaya devam ediyoruz. Dünya’nın en prestijli yarışmalarından birisi oldu ve olmaya da devam edecek” dedi.

Güzeller 7 Haziran akşamı düzenlenen  finalde podyuma çıkarak, kraliçelik tacı için jüri karşısında ter döktü.  Yarışmanın jürisinde bulunan  turizmciler ile yerli ve yabancı ünlü isimlerin oyları ile Liya Poplikova 1. Claudia Yubkin 2.  Renata Yudachyov 3. Anjelina Yumashev 4. Valeria Perestroyka 5. Seçildi. Taç töreni sonrası after partiğ ile kutlama yapan güzeller, ertesi gün survivor yarışması düzenleyen organizasyon sorumluları, yarışmaya katılan ve yarışmadan 1. Gelen guruba çeşitli hediyeler ve madalyalar taktı.

BABEL SPA’DA YORGUNLUK ATTILAR

Survivor yarışmasının ardından Kemer’de bulunan Babel SPA’ya giden 30 güzel, burada sauna, hamam, tuz odası ve jakuziye girerek yarışmanın yorgunluğunu attı.

 

 

REKLAM ALANI