ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

İYİ Parti’nin Muratpaşa Belediye Meclisi Üyesi Adayı Kadriye Aslı Göncü, Sahaya İndi!

İYİ Parti’nin Muratpaşa Belediye Meclisi Üyesi Adayı Kadriye Aslı Göncü, Sahaya İndi!
Yayınlama: 07.03.2024
65
A+
A-

İYİ Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Turgut Bucak’ın adaylıktan çekilmesi sonrası İYİ Parti Muratpaşa teşkilatında sahaya inen tek aday, meclis üyesi adayı Kadriye Aslı Göncü oldu.

Muratpaşa İYİ Parti’de hareketli günler yaşanırken, dikkat çekici bir isim sahneye çıktı. Belediye Başkan adayı Turgut Bucak’ın adaylıktan çekilmesi ile seçim çalışmalarından vazgeçmeden büyük bir karalılıkla devam eden Kadriye Aslı Göncü, esnaf ziyaretleri ve şantiyelerdeki incelemelerle adından söz ettiriyor.

Genç bir avukat ve İYİ Parti meclis üyesi adayı olan Göncü, sahada aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Esnafın nabzını tutan, inşaat ustalarının sorunlarını dinleyen Göncü, Muratpaşa’daki tüm şantiyeleri de ziyaret ederek işçilerle buluşuyor.

Göncü’nün sosyal medya hesaplarından attığı mesajlar da dikkat çekiyor. Son olarak paylaştığı tweet’te “Satılmışlarla değil inanmışlarla devam ediyoruz… Liderimiz @meral_aksener” diyen Göncü, kararlılığını ve İYİ Parti’ye olan bağlılığını vurguluyor.

İYİ Parti’nin Muratpaşa’daki dinamik adayı Kadriye Aslı Göncü, sahada yaptığı çalışmalarla parti içinde ve seçmenler arasında olumlu bir yankı uyandırıyor. Göncü’nün, seçimlerdeki performansı merakla bekleniyor.

REKLAM ALANI