ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Kamacı’dan Afiş Tepkisi..!

Kamacı’dan Afiş Tepkisi..!
Yayınlama: 07.03.2024
5
A+
A-

CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, seçim kampanyalarına yapılan saldırılar konusunda sert konuştu. Başkan Kamacı, ‘Antalya Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere 19 ilçemizde seçim çalışmalarımız devam etmektedir. Seçim çalışmalarımızın tek amacı; Antalya genelinde, ranta karşı, her zaman halkın yanında olan sosyal belediyecilik anlayışının halkın hizmetine sunulabilmesidir’ dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere 19 ilçemizde seçim çalışmalarımız devam etmektedir. Seçim çalışmalarımızın tek amacı; Antalya genelinde, ranta karşı, her zaman halkın yanında olan sosyal belediyecilik anlayışının halkın hizmetine sunulabilmesidir.

Ancak gelinen noktada ülke genelinde hakim kılınmaya çalışılan, huzur ve sükunu bozucu davranışlar, adaylarımızın seçim ilan ve afişlerinde de uygulanmaya çalışılmakta ve ilanlar ile afişlere her gün zarar verilmektedir.

Kendini bilmez kişilerce yapılan beyhude bu eylemlerin, Antalya genelinde Cumhuriyet Halk Partisi iktidarının ve halkın sandık iradesinin önüne geçemeyeceğini bir kez daha hatırlatmak isteriz. Sorumlular hakkında da, Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanlığı olarak hukuki yollara başvuracağımızı bildiririz.

 

 

REKLAM ALANI