ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Kepez’de milli heyecan

Kepez’de milli heyecan
Yayınlama: 27.06.2024
10
A+
A-

A Milli Futbol Takımımızın, Avrupa Futbol Şampiyonası EURO 2024 kapsamında Çekya ile oynadığı maç, Kepez Belediyesi tarafından Dokuma Park’a kurulan dev ekranda binlerce Antalyalı tarafından büyük bir coşku ve heyecanla izlendi.

Kepez Belediyesi, Ay-Yıldızlıların Çekya ile yaptığı heyecan dolu maçı Antalyalıların daha rahat, bir arada ve milli duygularla izleyebilmeleri için Dokuma Park’a dev ekran kurdu. A Milli Futbol Takımımızın, Avrupa Futbol Şampiyonası EURO 2024 kapsamında Çekya ile oynadığı maç Antalyalı futbolseverler için unutulmaz bir anıya dönüştü. Maç, Kepez Belediyesi tarafından Dokuma Park’a kurulan dev ekranda binlerce Antalyalı tarafından büyük bir coşku ve heyecanla izlendi. Ay-Yıldızlılar, F Grubu’ndaki son maçında Çekya’yı 2-1 mağlup ederek grubu ikinci sırada tamamladı ve EURO 2024’te adını son 16 turuna yazdırdı.

STADYUM HAVASINDA MAÇ KEYFİ

Karşılaşma öncesi ve sırasında Dokuma Park’ta adeta bir şölen havası vardı. Antalyalı futbolseverler, ay-yıldızlı takımlarını ellerinde Türk bayrakları ile destekledi. Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Evrim Yalçın da,  Antalyalıların milli maç heyecanına ortak oldu.  Kepez Belediyesi, bu büyük buluşma için her türlü hazırlığı titizlikle yaptı. Maçın rahatça izlenebilmesi ve vatandaşların konforu için oturma düzeni başta olmak üzere her ayrıntı düşünülerek, gerekli önlemler alındı. Dokuma Park’ta oluşan atmosfer, bir stadyumu aratmadı. Her gol, her pozisyon büyük bir coşku ile karşılandı. A Milli Takımımızın attığı her golde, Türk bayrakları dalgalandı, tezahüratlar yükseldi. F Grubu’ndaki son maçında ay-yıldızlılar Çekya’yı 2-1 mağlup etti. Stadyum havasında bir maç keyfi yaşayan vatandaşlar, Dokuma Park’tan ayrılırken Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’e, teşekkürlerini ilettiler.

 

REKLAM ALANI