ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Korkuteli Belediyesi’nde Güreş Hazırlıkları Başladı

Korkuteli Belediyesi’nde Güreş Hazırlıkları Başladı
Yayınlama: 15.05.2024
5
A+
A-

Başpehlivanları ve güreşleri ile ünlü Korkuteli’nde güreş hazırlıkları başladı. Belediye Başkanı Saniye Caran; “ İlçemize yakışır bir güreş yapacağız. Bununla ilgili Spor Müdürümüz Galip Özbek ve Güreş Koordinatörümüz aynı zamanda Meclis Üyemiz Alper Köken’i görevlendirdik.” dedi.

Türkiye’nin en ünlü başpehlivanlarının ata yurdu Korkuteli’nde uzun bir aradan sonra güreş hazırlıkları Belediye Başkanı Saniye Caran’ın talimatları ile başladı. Saniye Başkan Spor Müdürü Galip Özbek ve Güreş Koordinatörü Meclis Üyesi Alper Köken’i güreş organizasyonu için görevlendirdi.

Konu ile ilgili bilgi veren Saniye Başkan “ Bildiğiniz gibi ilçemiz geçmişten günümüze birçok ünlü ve başarılı başpehlivanın ata yurdu. Pehlivan ocağı desek yeridir. Seçim döneminde yaptığımız ziyaretlerde de zaman zaman ilçemizde tekrar güreş yapılmasına dair istekler aldık. Çalışmalarımıza da başladık. İlk iş olarak Spor Müdürümüz Galip Özbek ve Güreş Koordinatörü Meclis Üyemiz Alper Köken’i görevlendirdik. İnşallah Korkuteli’mizde hak ettiği güreşi yapacağız.” Şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI