ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Korkuteli’nde “Halk Günü” başlıyor

Korkuteli’nde “Halk Günü” başlıyor
Yayınlama: 10.05.2024
4
A+
A-

Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran önümüzdeki Çarşamba gününden itibaren  “ Halk Gününe” başlıyor.  Saniye Başkan, hayırlı olsun ziyaretleri dâhil, istek, talep ve şikâyetleri halk gününde kabul edecek.

Göreve geldiği günden bu yana yüzlerce kişiyi makamında ağırlayan Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran yaptığı açıklamada;  “ Kıymetli Korkutelililer 31 Mart Günü bize güvenerek belediye başkanlığına layık gördüğünüz için kıvanç duyuyorum.

Bugüne kadar iyi dileklerini iletmek için gelen gelemeyen siz kıymetli hemşerilerimize teşekkür ederim. Bildiğiniz gibi seçim döneminde sizlere söz verdik. “İşimiz Gücümüz Korkuteli” dedik. Saha ve proje çalışmalarımıza bir an önce başlamak ve verdiğimiz sözleri yerine getirmek için üzülerek hayırlı ziyaretlerimize son verme gereği duyduk.

Bundan sonra tüm istek, ziyaret ve taleplerinizi her çarşamba günü Belediye Meclis Toplantı Salonunda yapacağımız  “Halk Gününde” iletebilirsiniz. Saygılarımla Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran” İfadelerini kullandı.

REKLAM ALANI