ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Kumluca’da Tapu Sevinci

Kumluca’da Tapu Sevinci
Yayınlama: 14.06.2024
17
A+
A-

Kumluca Belediyesi tarafından Karşıyaka/Kasapçayrı Mahallesi’ndeki 72 dönümlük alanda yapılan 18. Madde Parselasyon uygulaması sonucu 83 vatandaşa tapularının dağıtımı gerçekleştirildi.

Kumluca Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen tapu dağıtımına Kumluca Belediye Başkanı Mesut Avcıoğlu, Demokrat Parti Kumluca İlçe Başkanı Ramazan Hoyrazlı, Kumluca Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Uysal, Kasapçayrı Mahalle Muhtarı Arif Zorba, Birim Müdürleri ve tapu sahibi vatandaşlar katıldı.

BAŞKAN AVCIOĞLU: “72 DÖNÜMLÜK ALANDA 83 VATANDAŞIMIZA TAPULARINI VERDİK”

Tapu dağıtımı öncesinde konuşan Belediye Başkanı Mesut Avcıoğlu “2017’den bu yana süren bir çalışmayı bugün tamamladık. Vatandaşımızın Tapularını vermek bize nasip oldu. Bu konuda emeği geçen önceki dönem belediye başkanlarımıza ve belediye personellerimize teşekkür ediyorum. Bugün 72 dönümlük alanda 83 vatandaşımıza tapularını verirken 29 yeni parsel oluşturduk. Umuyorum ki vatandaşlarımızın tapularını teslim ettiğimiz bölgede Kumluca’ya değer katan bir yapılaşma faaliyeti olur. Vatandaşlarımızın tapu aldıkları alanlarda sevdikleriyle mutlu bir ömür geçirmesini diliyorum. Hayırlı olsun” dedi.

 

 

REKLAM ALANI