ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Şampiyonların şampiyonu 5 aydır maaş alamıyor

Şampiyonların şampiyonu 5 aydır maaş alamıyor
Yayınlama: 09.05.2024
5
A+
A-

Konyaaltı Belediyespor Kadın Hentbol Takımı Türkiye Kupasını bir kez daha müzesine getirdi. Avrupa ve Türkiye Liglerinde aldığı başarılı sonuçlar ile Antalya’nın da gururu olan Kadın Hentbol Takımı son 5 aydır maaş ve prim almadan şampiyonalarda rüştünü ispat etmeyi sürdürdü.

Cuma Günü TRT de canlı yayınlanacak olan Türkiye Süper Ligi şampiyonluk maçına 5 aydır maaş almadan, prim desteği görmeden maçlara çıkacak Kadın Hentbol Takımının morale ve desteğe ihtiyacı var.

Antalya’yı Türkiye de, Avrupa da adımızı duyuran, bayrağımızı göndere çektiren, madalyalar ile göğsümüzü kabartan Konyaaltı Bayan Hentbol Takımı’nın gösterdiği bu fedakarlık için Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in hareke geçmesi bekleniyor

Aylardır maaş ve ödeme almadan  Antalya, Sonra Konyaaltı, sonra da aileleri için sahaya çıkarak bu başarıyı gösteren Kadın Hentbol Takımı yokluk ve moralsizliğe rağmen yine de maçlara çıkarak Antalya’nın, Konyaaltının Gururu olmayı sürdürdü.  Kadın Hentbol Takımı bu nedenle artık gücü tükenmiş, inancını da yitirmek üzere.

Takımın maaş ve ödemelerinin alarak TRT de canlı yayınlanacak olan Türkiye Şampiyonluğu maçına moralli çıkmaları için adım atılması bekleniyor. Başarıları ile Antalya’nın  Sembolü olmuş Tanıtım Elçileri moralsizliği, ilgisizliği ve hak edilen devede kulak ödenmeyen alacaklar için harekete geçilmesini bekliyor

REKLAM ALANI