ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Şeker Gelecek Partisi’nden aday oldu

Şeker Gelecek Partisi’nden aday oldu
Yayınlama: 30.01.2024
42
A+
A-

Uzun süre CHP’de siyaset yapan Mustafa Şeker, Gelecek Partisi’nden Elmalı Belediye Başkan Adayı oldu. Genel Başkan Davutoğlu ile görüşen Şeker, “İyi bir gelecek için yola çıktık” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun daveti ile Ankara’ya giden deneyimli siyasetçi Mustafa Şeker, CHP’den istifa ederek Gelecek Partisi’ne katıldı. Partisinin Elmalı Belediye Başkan Adayı olan Şeker, Gelecek Partisi’ne katılmaktan onur duyduğunu söyledi. Şeker, “Siyasi bilgi ve birikimimi Gelecek Partisi’nin siyasi geleceği için kullanacağız. İlk hedefimiz Elmalı Belediyesi’ni kazanmak” dedi. Şeker, rozet töreninden sonra Antalya dönüşünde, İl Başkanı Muhammet Acar ve yöneticilerle birlikte Elmalı’yı ziyaret etti.

GELECEĞİ BİRLİKTE PLANLAYACAĞIZ

Elmalı’nın kadim bir ilçe olduğunu fakat hak ettiği hizmeti alamadığını söyleyen Başkan Adayı Şeker, “Tarihi bir ilçe olan Elmalı’ya hep birlikte hak ettiği hizmeti vereceğiz. ‘Ben yaptım oldu’ siyaseti ile hareket etmeyeceğiz, geleceği birlikte planlayacağız” dedi. İlçenin çok sorunları ve eksiği olduğu belirten Şeker, göreve geldiği takdirde bu sorunların hepsini bitireceğini taahhüt etti.  Bazı projelerinden de bahseden şeker Karadeniz’deki Çaykur ve fiskobirlik örneğini verdi. “Elma üreticilerinin belediye çatısı altında kooperatifleşmesini sağlayacağız” diyen Şeker, “Bu model ile üreticilerin ürünlerini belediye aracılığı ile direkt tüketiciye ulaştıracağız. Üretici emeğinin karşılığını alacak” diye konuştu.

REKLAM ALANI