ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Snowworld&Ice Museum Yenilendi

Snowworld&Ice Museum Yenilendi
Yayınlama: 03.02.2024
14
A+
A-

2014 yılında Snowworld&Ice Museum  konsepti ile Antalyalılar ile binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan işletme, 2024 yılı başında “Soğuk gizemli bir Dünya’yı keşif” konsepti ile yenilendi.

Her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan ve Antalya Aquarium 2. Katında yer alan Snowworld’un  yenilen konsepti ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görüyor. Giriş alanı kuzey ışıkları , ses efektleri  ile yenilenen işletme, ünlü heykeltıraşlar tarafından özenle hazırlanan, buz heykellerini buzun bilimi ve güzelliğini en güzel şekilde işleyerek, buzdan yapılan Antalya eserleri ve kutup hayvanları objeleriyle zenginleştirdi.

Yarı yıl tatilinde düzenlenen kampanya ile taktir karnesi getiren her çocuğunun ücretsiz ziyaret ettiği kar dünyası, çocukların ve ailelerinin akınına uğradı.

Kar Dünyası genel Müdürü Murat Selek “ Sömestre döneminde tüm çocuklarımıza kapılarımızı ücretsiz olarak açtık. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz oldu. -2 derecede gönüllerinde eğlenen ve kayak yapan çocuklar, özellikle Antalya’da yaşayan ve hiç kar görmemiş olanlar için çok farklı bir deneyim oluyor. Yenilenen konseptimiz çok beğenildi. Gösterilen ilgiye çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Yenilenen Kar Dünyası içerisinde bulunan cafe, sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra yiyecekleri ile de konuklarına tam bir dağ evi havasında hizmet veriyor.

REKLAM ALANI