ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Sümer’den Esnaf Ve Pazar Yerine Ziyaret

Sümer’den Esnaf Ve Pazar Yerine Ziyaret
Yayınlama: 19.02.2024
17
A+
A-

Cumhur ittifakı Kepez Belediye Başkan adayı Rıza Sümer, esnaf ve pazar yeri ziyareti gerçekleştirdi. Vatandaşlarla sohbet eden, esnaf ve pazarcıların taleplerini dinleyen Sümer, “20 yıldır Kepez’de kesintisiz hizmet devam ediyor, hemşerilerimizin destekleriyle inşallah devam edecek” dedi.

Sosyal Belediyeciliğin Önemine Vurgu

Kepez Belediye Başkan adayı Av. Rıza Sümer, AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Mehmet Çivik, İlçe Kadın Kolları Başkanı İlknur Kurt, MHP Kepez İlçe Başkanı Servet Ersoy ve partililer eşliğinde Kepez ilçesinde bulunan Mithatpaşa caddesindeki esnafa ve Cumartesi Pazarı’na ziyarette bulundu. Esnafın ve pazarcıların beklentilerini soran Sümer, vatandaşlarla sohbet etti. İlçe sakinlerine, seçimle ilgili beklentilerini ve yeni dönemde yapılması istenen hizmetleri sorarak sohbet etti.

Sümer, “20 yıldır Kepez’de kesintisiz hizmet devam ediyor, hemşerilerimizin destekleriyle inşallah devam edecek. Sosyal belediyecilik en önemli hizmetlerimizden. Güzel hizmetler yaptık, gönüllere giden yolları da yapmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

İnsan Odaklı Hizmetler

Esnafa bol müşteri bol kazanç dileyen Sümer, vatandaştan “Desteğim AK Parti’ye, gönlümüz sizinle. İnşallah kazanırsınız” cevabını aldı. Pazar yerinde çocuklarla sohbet eden Sümer, çocuklara oyuncak hediye etti. Sıcak anların yaşandığı Cumartesi Pazarı ziyaretinde Sümer, pazarcılara ve vatandaşlara projelerinden bahsetti, talepleri dinledi. Sümer, “Kepez’e Cumhuriyetimizin 100. Yılında yüz akı yüz proje hazırladık. İlerleyen günlerde lansmanını düzenleyeceğiz. Beklentilerinizi ve daha fazlasını, projelerimizle sizlerle buluşturacağız. AK Parti hizmet belediyeciliği yapar, ideoloji gütmez, hizmet için bizi seçin” ifadelerine yer verdi.

Sümer, seçim çalışmalarına taksicilerle bir araya gelerek devam etti. Seçim ziyaretleri kapsamında vatandaşlara karanfil dağıtıldı.

REKLAM ALANI