ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Ünlü Tasarımcı Emre Erdemoğlu, Moskova’da Moda Dünyası’yla Güçlü “Bağ”Lar Kurdu

Ünlü Tasarımcı Emre Erdemoğlu, Moskova’da Moda Dünyası’yla Güçlü “Bağ”Lar Kurdu
Yayınlama: 10.03.2024
8
A+
A-

Türk modacılarının uluslararası gururu ünlü tasarımcı Emre Erdemoğlu, Moskova Fashion Week’de Sonbahar/Kış 2025 kapsamında “BAĞ” adını verdiği, Mavi ve Bej’in, Bordo ile buluştuğu 2025 Kış koleksiyonunu muhteşem bir defile ile tanıttı.

Moskova Fashion Week Sonbahar/Kış 2025 kapsamında gerçekleşen Emre Erdemoğlu defilesi Moskova’da iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü simalarının katılımıyla gerçekleşti.

Emre Erdemoğlu 2025 Sonbahar/Kış Koleksiyonunda insan ilişkilerindeki “BAĞ”ın dramatik gücünü koleksiyonuna işledi.

Tüm detaylarda her sezon olduğu gibi military formları işleyen tasarımcı, hikayede güçlü anlatımıyla ve zengin renk seçimiyle lüks kavramını yeniden ele aldı.

Ceketler, kabanlar, trençkotlar büyük formda

Deri detayların ön planda olduğu koleksiyonda, kaşe kabanlar, aşırı büyük formda ceketler, yerlere kadar inen trençkotlar koleksiyonunun bütününde hakimiyetini korudu. Her sezon farklı karakterleri koleksiyonlarına işleyen tasarımcı, bu sezon da iki insan arasındaki koşulsuz bağı farklı bir anlatım şekliyle siz moda severlere sunuyor.

Military formların sokak stiliyle birleştirildiği koleksiyonda, Oversize formda kabanlar, özel işlemeli kimonolar, yerlere kadar inen trençkotlar, yüksek bel pantolonlar, yüksek vatkalı military ceketler, jilet görünümlü temiz bitimler, defilede sıkça karşılaştığımız detaylar arasında yer alıyor.

Koreografisini Olga Zatylkina’in üstlendiği defilenin müziklerinde Serhat Erdem ile çalışan başarılı modacı Emre Erdemoğlu davetlilerden tam not aldı.

Emre Erdemoğlu Dünya Moda Merkezlerinde Türkiye’nin gururu oldu

Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nce bu yıl 18. kez düzenlenen EİB Moda Tasarım Yarışması’nda aldığı derece sonrasında kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkan Emre Erdemoğlu, daha önce Berlin Fashion Week’te 3 kez, İtalya’da Floransa, Catania ve Sicilya’da, Dubai’de, Amsterdam’da çok görkemli defilelere imza atmıştı.

Emre Erdemoğlu, 2011 yılında İtalya’nın en önemli moda merkezlerinden Catania’da düzenlenen “SIKANIE CREATIVA” Moda Haftası’nda dünya genelinden davet alan en iyi 6 tasarımcıdan biri olmuştu. Erdemoğlu, İtalya’da 2010 yılında MİTTEL Moda organizasyonunda aldığı “Most Creative Collection- En Yaratıcı Koleksiyon Ödülü” ile Türk tasarımcılarının uluslararası gururu olmuştu.

Ünlü tasarımcı Emre Erdemoğlu, Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin Türk moda endüstrisine genç ve vizyoner tasarımcılar kazandırmak için yaptığı EİB Moda Tasarım Yarışması’na uzun yıllardır koç ve jüri üyesi olarak destek veriyor.

Erdemoğlu; “Moskova’da bir satış noktası kurmak istiyorum”

Moskova Fashion Week’e davet edildiği için çok mutlu olduğunu dile getiren Türk Modasının Uluslararası Gururu Emre Erdemoğlu, “Moskova Moda Haftasında her şey inanılmaz güzeldi, Moskova’da çok güzel bağlar kurdum. Yakın zamanda burada bir satış noktası kurmak istiyorum” diye konuştu.

“Ekim ayındaki Moskova Fashion Week’e davet aldığım için çok mutluyum”

“Ekim ayında Moskova Fashion Week var” diyen Erdemoğlu sözlerini şöyle sürdürdü; “Ekim ayındaki Moskova Fashion Week’e de davet aldığım için çok mutluyum. Ekim ayında katılacağım ve 2025 Yaz koleksiyonumu sergileyeceğim. Rusya’yı, oradaki moda pazarını, Rusların iş yapış şekillerini çok beğendim. Özellikle organizasyonun kalitesi çok üst seviyedeydi. Moskova moda anlamında büyük pazar. Ruslar, modayı çok seviyorlar Moskova Fashion Week’e 8 gün boyunca yoğun ilgi gösterdiler. Türkiye’yi başarıyla temsil ettiğim ve tekrar davet aldığım için çok gururluyum.”

REKLAM ALANI