ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

‘Yeni zaferlere geliyoruz’

‘Yeni zaferlere geliyoruz’
Yayınlama: 23.01.2024
10
A+
A-

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanmasının ardından gözler Kepez’e çevrilirken Kepez Belediye Başkan a. Adayı Rüştü Peker, “Geliyoruz, geliyoruz. Büyük zaferlere geliyoruz” dedi.

HALKIN TEVECCÜHÜ BİZLERİ SEVİNDİRİYOR

Kepez için Antalya için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüren AK Parti Kepez Belediye Başkan a.Adayı Rüştü Peker, “Artık son viraja girildi. Bizler Kepez’e talip olduğumuzu açıklamadan çok önce yola çıkıp Kepezli hemşerilerimizle buluşmaya başladık. Aday adayı olarak yola çıktığımızda Kepezli hemşerilerimiz büyük bir teveccüh göstererek bizleri bağrına bastı. Bizler de onlara layık olmak adına durmadan çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

KOLLARI SIVAYIP HEMEN İŞE KOYULACAĞIZ

“Kepez için hayallerimiz var diyerek yola çıktık” diyen AK Parti Kepez Belediye Başkan a. Adayı Rüştü Peker, “Önce sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri sonra Kepezli hemşerilerimizin teveccühü ile 31 Mart gecesi Allah’ın da izni ile büyük bir zafer kazanacağımıza inanıyoruz. Ekip çalışmasının başarının anahtarı olduğunun bilincinde olarak bizler ekibimizi hazırladık ve 1 Nisan’da mazbatamızı alır almaz kolları sıvayarak hizmetlere kaldığı yerden devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ

Belediyeciliğin AK Parti’nin işi olduğunun her kesimce kabul gördüğüne vurgu yapan Rüştü Peker, “Hakan Tütüncü başkanımız Büyükşehir’de bizler de Kepez’de büyük başarıların altına imza atacağız. Bizler bugünü değil geleceği düşünüyor ve planlarımızı Kepez’in geleceği için yapıyoruz. Bizler planlarımızı yavrularımızın daha iyi büyüyebileceği bir Kepez için yapıyoruz. Bizler yaşlılarımızın huzur içerisinde yaşayabileceği bir Kepez için geliyoruz. Bizler kadınlarımız için yaptığımız birbirinden güzel projelerimizle geliyoruz. Kısacası bizler ekibimizle birlikte her kesimi kucaklayarak değişen ve gelişen Kepez’e çağ atlatmaya geliyoruz” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI