ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Yıldırım’dan Personele, “Siyaset Yapmayın, İşinizi Yapın”

Yıldırım’dan Personele, “Siyaset Yapmayın, İşinizi Yapın”
Yayınlama: 21.06.2024
15
A+
A-

Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım kurban bayramı kutlamasında bir araya geldiği belediye personellerine çok önemli uyarılarda bulundu. Yıldırım, personellerin siyaset yapmamasını, vatandaşın hizmet beklediğini dile getirerek, “Sizden siyasi çalışmalar değil, halka hizmet bekliyorum.” dedi.

Seçim dönemlerinde de personellerin seçim çalışmalarına katılmamasını isteyen Yıldırım, “Seçim süreci sona erdi. Halkımız bizden hizmet bekler. Personellerimizle el ele verip ilçemize hizmet etmeliyiz. Ben sizden başarılı bir performans bekliyorum. Sosyal medyalarda bizleri beğenip beğenmemeniz de önemli değil. Ne seçim sürecinde ne de sonrasında siyasete de karışmanızı istemiyorum. Sizden tek beklentim, size verilen görevleri en iyi, şekilde yerine getirmeniz.” dedi.

“LAKAYIT PERSONEL İSTEMİYORUM”

Belediyede lakaytlığa da yer olmadığını kaydeden Yıldırım, “Ben hem sizlerin maaşlarını zamanında ödeyebilmek hem de hizmet üretebilmek için uğraşıyorum. Karşılığında sizlerin de işinize sahip çıkmanızı istiyorum. Herkes işine zamanında gelecek, işini en güzel şekilde yapacak. Birim müdürlerimiz mesai saatlerine uymayanları, işe gelmeyenleri bizlere bildirecek. İşe gelmeden maaş almak yok. Herkes çalışacak, maaşını hak edecek. Belediyemizin her yeri bizim hizmet alanımız. Başka birimlere gidenler de bunu düşünerek hareket etmeli.” şeklinde konuştu.

“HEPİNİZ KARDEŞSİNİZ”

Personellerin hepsinin kardeş edasıyla birbirine davranmasını isteyen Başkan Yıldırım, “Evdeki kardeşlerinize nasıl davranıyorsanız buradaki mesai arkadaşlarınıza da öyle davranacaksınız. Buradaki bayanlar sizlerin bacıları, erkekler de kardeşiniz. Birbirinizden sevgiyi, saygıyı eksik etmeyin. Kılık kıyafet konusunda da resmi kurumlarda nasıl giyinilmesi gerekiyorsa öyle giyinin.” dedi.

Herkese ailesiyle şeker tadında bir bayram geçirmesini dileyen Başkan Yıldırım, bayramdan sonra hizmet yağmurunun başlayacağını, herkesten tam performans görmek istediğini vurguladı. Yıldırım, geçmiş dönemde yapılan bazı hatalara kendi döneminde asla izin vermeyeceğini de dile getirerek herkese iyi bayramlar diledi.

REKLAM ALANI