ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Başkan Kocagöz’e, çocuklardan spor sahası teşekkürü

Başkan Kocagöz’e, çocuklardan spor sahası teşekkürü
Yayınlama: 28.05.2024
18
A+
A-

Kepez Belediyesi, Barış Mahallesi’nde atıl durumda olan bir alanı çocukların talebi üzerine imar uygulaması çalışmaları tamamlanıncaya kadar geçici süreliğine futbol spor sahasına dönüştürdü. 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde dile getirdikleri spor sahası talepleri hızla yerine getirilen çocuklar, Kepez Belediyesi Başkan Vekili Prof. Dr. Refik Emre Altekin’i ziyaret ederek, Başkan Mesut Kocagöz’e teşekkürlerini ilettiler.

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Kepez Belediye Başkan adayı olan Mesut Kocagöz, seçim çalışmaları kapsamında Barış Mahallesi’ni ziyaret etmişti. Ziyaret sırasında Barış Mahallesi’nde ikamet eden çocuklar, atıl durumda olan bir alanda top oynadıklarını, konforlu bir alanda spor yapmak istediklerini belirterek, Kocagöz’den futbol spor sahası istemişlerdi. Kepez Belediyesi de,  Barış Mahallesi’nde atıl durumda olan alanı çocukların talebi üzerine imar uygulamaları çalışmaları tamamlanıncaya kadar geçici süreliğine futbol spor sahasına dönüştürdü. Talepleri hızlı bir şekilde yerine getirilerek, futbol spor sahasına kavuşan çocuklar, Kepez Belediyesi’ni ziyaret etti. Barış Mahalle Muhtarı İsmet Keskin ile beraber Kepez Belediyesi’ne gelen çocukları, Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ü vekaleten, Başkan Vekili Prof. Dr. Refik Emre Altekin karşıladı.

BAŞKAN VEKİLİ ALTEKİN’DEN ÇOCUKLARA SÖZ

Ziyaret sırasında çocukların mutluluğunu paylaşan Vekil Altekin, çocuklara “Sevgili çocuklar, Mesut Başkan sizlere verdiği sözü tuttu.” dedi. Altekin, “Size söz veriyorum. Mesut Başkanımız en kısa zamanda aramızda olduğunda, eşofmanlarımızı giyerek mahallenize geleceğiz ve sizlerle top oynayacağız. Kepez Belediye Başkanımız Mesut Kocagöz, başkanımızla sizlere çok daha güzel hizmetler, daha güzel sahalar, daha güzel parklar, daha güzel oyun alanları, Kepez’in çocuk ve gençlerine yakışır bir hizmet için çalışmaya hep beraber devam edeceğiz.” diye konuştu. Çocuklara top ve forma hediye eden Vekil Altekin, yaz tatilinin yaklaşmakta olduğunu hatırlatarak, Kepez’in tüm çocuk ve gençlerini belediyenin Yaz Spor Okullarına davet etti.

GENÇLERİMİZLE TOP OYNAYACAĞIZ

Barış Mahalle Muhtarı İsmet Keskin de, Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’e mahalle sakinleri adına teşekkür ederek, “Başkanımız seçimlerden önce mahallemizin gençlerine söz vermişti. İlk topa da kendileri vuracaktı. İnşallah başkanımız geldiğinde gençlerimizle beraber top oynamaya devam edeceğiz. Mahallemizde gençlerimizin top oynadığı bir alan vardı. Talepler doğrultusunda belediyemiz gençlerimize verilen sözü yerine getirdi. Gençlerimiz şimdi toplarını daha rahat bir ortamda oynamaktalar. Spordan daha çok haz almaktalar. İnşallah daha güzel sahalar belediye başkanlarımızın destekleriyle çocuk ve gençlerimizin olacak. Başkanımız Mesut Kocagöz’ün en kısa sürede aramızda olmasını diliyorum.” dedi.

ÇOCUKLARDAN BAŞKAN KOCAGÖZ’E TEŞEKKÜR

Barış Mahallesinin çocukları da Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’e teşekkür etti. Çocuklar, “Top oynadığımız saha kötüydü. Şimdi sahamız çok güzel oldu. Mesut Kocagöz başkanımız sözünü tuttu. Başkanımızı en kısa sürede aramızda görmek istiyoruz.” dediler.

 

 

 

 

REKLAM ALANI