ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Bekir Kıvrım İlk İftarını Toki Konutlarında Yaptı

Bekir Kıvrım İlk İftarını Toki Konutlarında Yaptı
Yayınlama: 13.03.2024
10
A+
A-

Cumhur İttifakı Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Bekir Kıvrım, Ramazan ayının ilk iftarını TOKİ konutlarındaki vatandaşlarla birlikte yaptı. Kıvrım, “Ramazan boyunca vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz” dedi.

Yerel seçime sayılı günler kala Cumhur İttifakı Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Bekir Kıvrım tempoyu arttırdı. Kıvrım, Ramazan ayı olmasına rağmen gündüzleri esnaf ve mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Başkan Adayı Kıvrım, Ramazan ayının ilk iftarında da seçmenle bir araya geldi.

TÜTÜNCÜ’DE KATILDI

Döşemealtı’daki TOKİ Konutları’ndaki ilk iftar programına Başkan Adayı Kıvrım ile birlikte AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gülçin Özboz da katıldı. TOKİ sakinleri iftara büyük ilgi gösterdi.

HER GÜN BİR YERDE

İftarda konuşan Cumhur İttifakı Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Bekir Kıvrım, ramazan ayının birlik ve beraberlik olduğunu söyledi. Kıvrım, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan oruç ayı Ramazan-ı Şerifiniz mübarek olsun. Rabbim tuttuğumuz oruçları ve dualarımızı kabul etsin. İlk orucumuzu sizlerle birlikte açtık. Çok güzel bir katılım oldu. Ramazan boyunca vatandaşlarımızla iftarda buluşmaya devam edeceğiz. Onlarla iftar yapıp hem sorunlarını hem de bizden istekleri dinleyeceğiz” dedi.

 

 

REKLAM ALANI