ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Kumluca’da 5 Yılda 50 İcraat

Kumluca’da 5 Yılda 50 İcraat
Yayınlama: 28.02.2024
Düzenleme: 28.02.2024 17:22
10
A+
A-

Başkan Köleoğlu, Kumluca Mehmet Akif Ersoy Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde Kumluca halkıyla bir araya gelerek göreve geldiği günden bu yana Kumluca’ya kazandırdığı ‘’5 Yılda 50 İcraat “için hazırlanan çalışmaların videosunu izledi ve Kumluca’ya kazandırmış olduğu önemli icraatleri anlattı.

Programa Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Fahretdin Karaöz, Belediye meclis üyesi adayları, Önceki Dönem Adrasan Belediye Başkanı Mustafa Taşkın, muhtarlar ve sivil toplum kuruluş üyeleri katıldı. Kumlucalılar da programa yoğun katılım gösterdi.

Önce İnsan Diyerek Mutlu Kumluca’yı İnşa Ettik

2019’dan 2024’e baktığımızda tam 10 kat büyümüş bir bütçeye sahip Kumluca Belediyesi olduk. ‘’Mustafa Gelecek Kalkınma Gelecek’’ ‘’Mustafa Gelecek Kumluca Belediyesi Kalkınmaya Başlayacak’’ demiştik. Bugün icraatlerimize baktığımız zaman bir tek hedef çizmişiz: ‘’Kumluca Belediyesi’nin Kalkınması’’

Önce İnsan dediğimiz ne kadar sorun varsa tek tek bu sorunları çözeceğiz demiştik. İlk 5 yılımızda gerçekleştirdiğimiz icraatlerimizle bunu başardık. Biz Kumluca Belediyesi’nin kalkınmasını istiyoruz aynı şekilde Kumluca halkının da kalkınmasını istiyoruz. Mutlu bir Kumluca kurmak, yaşanabilir bir Kumluca’yı inşa etmek için gece gündüz çalıştık.

İcraatlerimizle Tüm Büyük Ailemizin Sorunlarını Çözdük

Kumluca belediyesi demek, bugün evinde hastalıktan dolayı imkansızlıkları yaşadığı anda halkımızın her zaman yanında olmak demektir. Yaşlılarımız başımızın tacıdır diye çıktığımız yolda Sosyal Yardım Kurumunu kurduk. Sosyal yardım kurumumuz, bugün Batı Antalya’da değil, Antalya’nın tamamında örnek gösterilir hale geldi. Bir taraftan Aşevimizle her zaman Büyük Ailemizin yanında olduk. Hasta yatağında yatak yarası olmasın diye her gün pansumana gittiğimiz Evde Sağlık Hizmetlerini kurduk. Hasta nakil ambulansıyla bütün köylerimize ulaştık. İmar planlarıyla çok büyük imar sorunlarını çözdük. Araç filolarıyla belediyemizi kiralardan kurtardık. Coğrafi işaretlerle Beydağı fasulyemize değer katarak çiftçimizin yanında oluyor ve paketleyip satımını yapıyoruz. Yörük Halk Ekmekle tüm insanlarımızın bizim yufkamızı bugün Kumluca’da yarın Antalya’da öbür gün tüm Türkiye’de satışa getirecek şekilde tesisleştiriyoruz. Organik Gübre Tesisimizle sera atıklarını temizleyerek Kumluca’mızdaki mahallelerimize rahat nefes aldırdık. Parke Bordür tesislerimizi kuruyoruz. 2. dönemimizde hep beraber Kumluca’mızı hız kesmeden icraatlerimizle daha da kalkındırmak için İleri Daima İleri diyoruz.

REKLAM ALANI