ARD Sigorta Aracılık Hizmetleri

Saniye Başkan Mazbatayı aldı

Saniye Başkan Mazbatayı aldı
Yayınlama: 05.04.2024
11
A+
A-

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Korkuteli Belediye Başkanı olan Cumhuriyet Halk Partili Saniye Caran bugün öğleden sonra mazbatasını alarak göreve başladı.

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Korkuteli Belediye Başkanı seçilen Saniye Caran, İlçe Seçim Kurulu tarafından hazırlanan mazbatasını aldı. Korkuteli Adliyesi önünde büyük bir coşku ve kalabalıkla karşılanan Saniye Başkan mazbata törenin ardından mehter eşliğinde kortejle Korkuteli Belediyesi önüne geldi.

Belediye önünde yapılan törende Saniye Başkan’a;  eşi Hasan Caran, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü Başkanı İsmail Karadeli, Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Cavit Arı, kadın kolları, gençlik kolları, ilçe örgütü ve vatandaşlar eşlik ettiler. İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan törenin ardından konuşma yapan Saniye Başkan; Sayın milletvekilim, ilçe başkanım bütün protokol üyeleri ve tüm protokolden üstün aziz milletim hoş geldiniz. Öncelikle ilçemize mazbatası hayırlı olsun. Çok zorlu şartlarla karşılaşarak bugüne zaferle gelmemi sağlayan, hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, her zaman yanımda dimdik duran sevgili eşime ve bu sürecin yorgunluğundan en çok etkilenen evlatlarıma zaferi beraber kazandığımız siz canım Korkuteli’me teşekkür etmek benim için büyük bir onurdur.

Korkuteli’mize hizmet için buradayız. Şimdi dur durak bilmeden çalışma vaktidir. Bu seçim sürecinde bizi gece gündüz demeden yalnız bırakmayan ilçe yönetimimize, en büyük destekçimiz Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Muhittin Böcek’e ve değerli il yönetimine, tüm protokollerden üstün sevgili halkıma çok teşekkür ediyorum. Kendime yol bildiğim Atatürk İlke ve İnkılaplarına uygun Korkuteli’ni geliştireceğime hepinizin huzurunda söz veriyorum. Hep söyledim yine söylüyorum hep birlikte kazandık hep birlikte yöneteceğiz. ” Diye konuştu.

REKLAM ALANI